Hakkımızda

SP Finans Kulübü, finans sektörü çalışanlarına özel olarak kurulmuş bir organizasyondur. Organizasyonun amacı sektör çalışanlarını kulüp çatısı altında toplamaktır. Bu amaçla üyelerimize bir çok olanak sağlamaktayız.

Kulüp üyelerimiz, anlaşmalı kurumlarımızdan indirimli alış-veriş yapma imkanına sahiptirler.

SP Finans Kulübü, üyelere özel forum uygulaması ile finans sektörünün bilgi deposu olmaya aday. Üyelerimiz forumlarda ister bilgilerini paylaşabilir isterse paylaşılan bilgilerden yararlanabilir, böylelikle ciddi bir network imkanı da elde eder. Üyelerimiz “ilan” modülümüz sayesinde her konuda ücretsiz ilan yayınlayabilirler.

Etkinliklerimize gelince; “Söyleşi Saati” etkinliğinde önde gelen isimlerle online buluşuyoruz. Bazen finans sektöründen bazen de farklı sektörlerin önde gelen isimleriyle samimi bir sohbet imkanı buluyoruz.  “Speaking Hour” ile ingilizce eğitmenimiz önderliğinde konuşarak pratiğimizi geliştiriyoruz. “Gelişim Vakti” etkinliğimizde profesyonel tiyatrocu ve akademisyen eğitmenlerimizle kişisel gelişim faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. “Eğlenme Vakti” etkinliğimizde online ortamda canlı müzik keyfi yaşıyoruz.