Ansetur’dan Üyelerimize %5 İndirim Fırsatı!

Ansetur’dan premium üyelerimize özel uçak bileti dışındaki tüm ürünlerde %5 indirim imkanı!

Üyelerimizin indirimlerden faydalanabilmeleri için METROPOL İSTANBUL AVM içinde bulunan CORAL Travel ofisinden telefonla veya fiziki işlem yapmaları gerekmektedir. Ürünler www.coraltatil.com adresinden veya www.ansetur.com yurt içi oteller , yurt dışı turlar sekmesinden görülebilir.

2007 yılında Ankara’da kurulan Ansetur acentası, 2011 yılından itibaren İstanbul merkezli olarak faaliyetine devam etmektedir. TURSAB’a kayıtlı A grubu seyahat acentesi olarak nitelendirilen firma, ciro olarak dünyadaki ikinci büyük tur operatörü olan Coral Travel İstanbul’un Anadolu yakası yetkili satış acentesi olarak da hizmet vermektedir. Tüm dünyada 60.000’e yakın otelle direk anlaşması bulunan şirketin misyonu misafirlerine en az maliyetle, en iyi hizmeti sunmaktır.

Profesyonel kadrosuyla, IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri için gelen rezervasyon taleplerini online olarak karşılayan firma aynı zamanda yurt içi, yurt dışı otel rezervasyon talepleri ve vize işlemleri için de hizmetler sunmaktadır.

Şirketimiz, bilet, otel, yurt içi, yurt dışı turlar, vize ve transfer departmanı ile dünyanın her noktasına en kısa sürede, en rahat ve en ekonomik şekilde kusursuz seyahat edebilmeniz için üyelerimize hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.